GAP DENTAL ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

27 Haziran 2011 tarihinde Şanlıurfa ilinde; Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük ve en donanımlı Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak faaliyetine başlamıştır.

Gap Dental Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Şanlıurfa ilinde serbest diş hekimliği yapan altı diş hekiminin bir araya gelerek, ilin ve de bölgenin ağız ve diş sağlığı konusundaki ihtiyaçları da göz önüne alınarak oluşturulmuş güzide bir merkezdir.

Gap Dental, 13 kliniği ve 8 dişhekimi ,hekimler dışında toplamda 40 çalışanı ile tüm hastalarına güleryüzlü ,hijyenik,kaliteli ve yüzde yüz hasta memnuniyeti odaklı bir hizmet vermektedir.

Gap Dental kendi bünyesinde barındırdığı diş laboratuarı ile tüm hastalarına daha hızlı bir sağlık hizmeti vermektedir.

Mimari olarak estetik bir ortam oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Diş tedavisinin ayrılmaz bir tamamlayıcısı olan ünitler ve tüm diğer cihazlarda ve ekipmanda en son teknoloji ürünler tercih edilmiştir.

Dijital panoromik ve sefalometrik röntgen cihazı ile hastaların çene grafileri; anında görüntülenip, tedavisini yapan hekim tarafından bilgisayar ortamında değerlendirilmektedir.

Tedavi planlamalarında hata oranını sıfıra indirecek, görüntüleme anlamında en son teknoloji olan  3D Dental Tomografi cihazı ile hastalarına hizmet veren; Şanlıurfa ilindeki ilk ve tek Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğidir.

Zirkonyum ve Porselen diş yapımında; 2 saat gibi kısa bir sürede dişleri hazır eden  Cad-Cam (Bilgisayarlı Planlama) Cihazı ile hastalarına hizmet veren; Şanlıurfa ilindeki ilk ve tek Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğidir.

Dental Lazer cihazı ile; anestezisiz dolgu, dişeti estetiği, diş beyazlatma, biostimülasyon (ağrı giderme),diş eti renklenmesinin giderilmesi hizmetlerini veren; Şanlıurfa ilindeki ilk ve tek Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğidir.

Gap Dental olarak vizyonumuz; Hijyen odaklı ve kaliteli ,ağız ve diş sağlığı tedavi hizmeti almanın tüm herkesin en doğal hakkı olduğuna inanıyoruz ve bunun için çalışıyoruz.

Gap Dental olarak misyonumuz; Sektörde büyüyen, şubeleşen ve kaliteli ağız ve diş sağlığı tedavi hizmetini herkese ulaştıran bir marka olmak.


ANLAŞMALI KURUMLAR